Aylık arşivAralık 2017

Logo

Esesli Sohbet Girişi

Esesli.net Hoşgeldiniz Esesli sohbet Girişi Nasıl Yapılmaktadır ? Esesli sohbet odalarına giriş yapmak için üst kısımdaki sesli sohbet giriş resime tiklayarak  Es-Es SesliPanel Sayfamızda rumuz – isim belirleyerek seslisohbet,sesli chat odalarına giriş sağlıyorsunuz.

EşkiSehir Sesli sohbet sitesi
EşkiSehir Sesli chat
Avrupa Sesli sohbet
Avrupa Sesli chat Me

Logo

Esesli.com Hangi girişler Bağlıdır?

Esesli.com Değerli Ziyaretçilerimizin Dikkatine Esesli.com Sitemize Hangi giriş bağlıdır ? ve hagin girişler üzerinden giriş yapılmalıdır hagi aramalarda daha hızlı giriş yapabiliriz ..

Merhaba arkadaşlar Esesli.com

Esesli.net
Esesli.org
Esesli.biz
bu domainlerimiz den hariç farklı girişlerimiz yoktur bilginiz olsun ve dikkatli giriş sağlamanız öneririz.

Esesli.com Arama siteleri hızlı ve direk giriş

Bing,Yandex,Yahoo,google.com.tr gibi aramalardan direk hızlı giriş sağlayabilirsiniz.

Logo

Görüntülü Sesli Chat

Esesli Ailesi esohbet olarak 2007 yılında kullanıcılarına ücretsiz görüntülü sesli chat hizmeti vermek amacı ile kurulmuş ve bugünümüze kadar aynı hizmeti devam ettirmektedir.

Görüntülü sesli chat nedir?

Yazılışından da okunduğu gibi bilgisayarınızda bulunan webcam ve mikrofon aracılığı ile yapılan sohbetin Google arama motorunda en çok aranan kısaltmadır. sesli sohbet paneli üzerinde bulunan yüzlerce sohbet odalarımızdan birinde arkadaşlarınızla veya uzaktaki akrabalarınız ile ücretsiz kameralı sesli sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekten görüntülü sesli chat ücretsiz mi?

Evet ücretsizdir. Değerli kullanıcılarımız bildiğiniz üzere teknolojinin gelişmesi ve insanların internet ortamına daha çok takıldığı için bunu fırsat bilen bazı sosyal platformlar çoğu görüşmeleri sınırlı yapıp sizlerin mesajlaşmasını ve kameralı sohbet görüşmelerinizin belirli süre sonrası için ücret talep etmektedir.

Biz Esesli ailesi olarak 10 yıldır ücret talep etmeden bu imkanı sizlere sağlamaktayız.

Eğlenceli yarışmalar, Canlı paylaşımlar, Mp3 dinleme, İzdivaç odamız, Sohbet odamız, Muhabbet odamız ve daha bir çok formata sahip sesli chat odaları içerisine hiç bir ücret ödemeden katılabilir ve sınırsız görüntülü sesli chat yapabilirsiniz.

Logo

esesli mobil

Esesli.Net mobil sesli chat,sesli sohbet sektörün de Yeni Mobil Uyumlu Sayfamızla Siz değerli ziyretci ve üyelerimiz android,ios,windows iphone gibi Telefonlardan kolaylıkla  Esesli Giriş Sağlayabilirsiniz Sitemiz Tamamen ücretsiz olup Türkiye ve Avrupa dan girişlerinizi sağlayabilirsiniz.

Mobil Kameralı Chat Uyumlu Olarak sizlere hizmet vermektedir.

Mobil Sesli chat

Mobil Sesli sohbet